30 Nisan 2018 Pazartesi
Led Tabela
Led Tabela

Led Tabela

Tabelalar belki de reklam usulleri arasında en eski yöntemlerden birisidir. Yüzlerce yıl öncesinde en ilkel şartlarda hazırlanmış tabelalar, günümüzde farklı yorumlarıyla hala en etkili reklam tasarımları arasında yer almaktadır. Teknolojik gelişmelerin, her gün farklı şekillerde reklam türlerini desteklemesi sonucu, birçok farklı tarzda tabelalar yapılabilmektedir.

Led Tabela Firmaları

En revaçta olan tabela çeşitleri arasında ilk sıralarda geleni led tabela çeşitleridir. Led ışık sisteminin reklam sektörüne girişiyle olağanüstü tasarımlar ortaya çıkmıştır. 10 yılı aşan kullanım süreleri ve şık görünüşleri tercih sebepleri arasındadır.

Bilgilendirme amaçlı yön ve bölge belirtme amaçlı olarak da kullanılan bu tür tabelalar, hayatın her alanında sık sık gördüğümüz görsel güzellikler yaratmaktadır. Firma sahipleri tarafından diledikleri arka fonlar üzerinde tasarlanabilen led tabela, aşağı, yukarı, sağa, sola doğru akması sağlanabilen kayan yazılarla farklı amaçlar için de kullanılabilmektedir.

Led Tabela İstanbul

Firmaların isteği doğrultuda logo, sembol ve firmaları anımsatan şekillerde tasarıma uygun hale getirilmektedir. Reklam ajansımız her türlü renk ve şekillerle desteklenen tabela üretimlerinde en yüksek kalite ve işçilikle hizmet vermektedir. Profesyonel tasarım uzmanı çalışanlarımız ile en görkemli led tabela uygulamaları en uygun fiyatlarla yapılmaktadır.

Led Tabela Farkındalık Yaratır

Tüm sektörlerde farklı amaçlara uygun olarak yapılan led ışıklı tabelalar, gece gündüz ayrımı yapmadan farkındalık yaratmak için kullanılır. Ticaret merkezleri, kalabalık toplulukların oluştuğu caddeler, kurumsal firmaların tanıtımı gibi birçok kamusal alanda görmeye alıştığımız tabelalardır.

İnsanların ilgisini çekerek, tanıtıma önemli destekler sağlayan led tabela, imalat aşamasından kullanım alanlarına, montajına kadar uzmanlık gerektiren bir iştir. Hazır paneller üzerinde yapılan ışıklandırmalar 16x32 boyutlarında levhalar kullanılarak yapılmaktadır. Ancak paneller birleştirerek daha geniş uygulama alanları yaratılmaya müsaittir.

Led Tabela Fiyatları

Bilgisayar destekli olarak hazırlanan tabelalar, isteğe bağlı olarak farklı renklerde ışıklarla hazırlanabilmektedir. Kullanılan led ışıklar, kaliteli olmadığı takdirde çok kısa sürelerde yağmur sularından etkilenerek arızaya sebep olabilmektedir. Bu sebeple kaliteli malzeme kullanımı fazlasıyla önem kazanmaktadır.

Led Tabela Çözümleri

Firmaların kampanya dönemlerinde sıkça kullanılan led tabelalar, en etkili tanıtım araçlarından biri haline gelmiştir. Led tabela ve ışıklandırma sistemleri konusunda, Farklı tasarımlar ve görsel zenginlik arayan tüm müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Led Tabela,Led Tabela Firmaları,Led Tabela İstanbul,Led Tabela Fiyatları,Led Tabela Çözümleri, Tabela Çeşitlerimiz için bizleri arayabilirsiniz.çift taraflı led


birbakarmisiniz.comsarigazitabela.comrftyapi.comrftinsaat.com
WhatsApp