21 Nisan 2018 Cumartesi
İstanbul Işıklı Tabela
İstanbul Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

İş hayatındaki acımasız rekabet koşulları, daha çok tanınır olma ihtiyacını zorunlu hale getirmiştir. Bu sebeple işletmeler kazançlarının bir bölümünü reklam bütçesi olarak ayırmaktadır. En iyi imkânlarla, en etkili reklam yöntemleri arayışı tüm işletmelerin sürekli gündemindedir.

Reklam uygulamaları arasında, oldukça popüler olan birkaç yöntemden biri olan ışıklı tabela reklamları, ajansımız tarafından en kaliteli malzeme ve işçilik kullanılarak yapılmaktadır. Birçok farklı malzeme ve tasarım sonucu oluşturulan tabelalardan elde edilmek istenen gaye, tanınır ve bilinir bir firma olmaya yönelik katkı sağlamasıdır. Bu sebeple işyerlerinin ana cephelerine uygun ebatlarda yapılmaktadır.

Tabelaların ön yüzeylerinde ışığı geçiren pleksiglas veya polikarbon bir kasnak, bulunur. Arka tarafında ise ışık kaynağını en iyi şekilde yansıtılmasına olanak sağlayan alüminyum levhalar montajlanır. Aydınlatmada yüksek ışık kaynağı sağlayabilecek lambalar kullanılır.

Tasarımın amaçlarına uygun olarak neon ışıklı tabela, led ışıklı tabela, floresan ışıklı tabela gibi farklı ışık kaynakları kullanılabilmektedir. Amaç arkadaki ışık kaynağının etkisini kullanarak gece veya gündüz vakitlerinde farkındalık sağlamaktır. Uygun tasarım ve etkili tasarımlar kullanıldığında ışıklı tabela önemli reklam araçları arasındadır.

Işıklı Tabelanın Sağladığı Katkılar Nelerdir?

Günümüzde neredeyse tüm firmalar farklı tasarımlarla, farklı boyutlarda reklam tabelaları kullanmaktadır. Kullanım alanlarında fark yaratması beklenen uygulamalar, bazen istenen etkinin tersine görsel rahatsızlığa neden olabilmektedir. Bunun tek nedeni bilinçsiz ve amatörce yapılan tabelalardır. Firmamız müşteri taleplerine uygun malzeme ve görsel etkileri üst düzeyde karşılayan tüm ışıklı tabela uygulamalarında, tasarım harikası işlere imza koymaktadır. En ileri bilgisayar yazılımlarına sahip olan firmamız, etkili reklam teknikleriyle tabelalardan beklenen etkiyi fazlasıyla sağlamaktadır.

Doğru tasarımlarla en etkili yerlere yapılan ışıklı tabelalar, firma sahiplerine önemli katkılar sağlamaktadır. Tasarım fikirlerinin önem kazandığı bu tür uygulamalarda,

  • Firmaların tanınma kapasitesi artmaktadır.
  • Görsel etki ile işyerine kurumsal itibar sağlamaktadır.
  • Birçok işyerinde ilk fark edilen yer olarak satışlara etki etmektedir.
  • Gece görünümü ile fantastik bir görüşe sahip olmaktadır.
  • Uzak mesafelerden görülerek yönlendirme etkisi sağlamaktadır.

Işıklı tabelalar, firmaların tanıtıma harcadığı bütçeler içerisinde en ekonomik olan reklam yöntemleri arasındadır. En kaliteli tasarım ve uygun ödeme koşulları sunan firmamız tüm reklam tabelası taleplerinizde hizmetinizdedir.

led tabela malzemeleri led tabela fiyatları gittigidiyor ışıklı tabela m2 fiyatı led tabela istanbul led tabela fiyat hesaplama çift taraflı led tabela


birbakarmisiniz.comsarigazitabela.comrftyapi.comrftinsaat.com
WhatsApp