13 Nisan 2018 Cuma
Dış Mekan Baskı - Dış Mekan Dijital Baskı - Dijital Baskı
Dış Mekan Baskı - Dış Mekan Dijital Baskı - Dijital Baskı

DIŞ MEKAN BASKI MERKEZİ

İşletmeler için tanıtım ve reklam çok önemlidir. Bu reklamı yapmak ve ürün ve markalarını tanıtmak için ise pek çok alternatif mevcuttur. Alternatifleri değerlendirirken ise reklam faaliyetinin akılda kalması ve müşteriden hızlı dönüş alması başarısıyla doğru orantılıdır.

Dijital Baskı Merkezi

Reklam için yaptığınız yatırıma değecek gerçekten hızlı sonuç alarak başarılı bir reklam kampanyasının kaliteli ve doğru yöntemlerle yapılması önemlidir. Pek çok yöntem arasından baskılı ürünler ve baskı yöntemleri e çok tercih edilen türdür. İç mekân ve dış mekân baskı yöntemleri olarak iki türde yapılabilen baskı yöntemi müşterilerin en hızlı reaksiyon yaşadığı yöntemdir.

Dış Mekân Baskılı Ürünler

Günlük hayatımızın her alanında karşımıza çıkan reklam afişlerinin tamamı dış mekân baskılı ürünlerdir. Tek tek inceleyecek olursak;

  • Billboard baskı: Açık havada insanların görebileceği yoğunlukta olduğu alanlarda uygulanan genelliklede sıcak havalarda tercih edilen baskı yöntemidir. Çok büyük bir kitle tarafından reklamınız, markanız, ürününüz ya da her hangi bir mesajınızın görülmesini sağlayan billboard baskılar çok fazla tercih edilmektedir. Hedef kitleye ulaşma başarısı ve kalıcı etkisi ile bu baskı türü oldukça sık kullanılmaktadır.
  • Raket-reklam pano baskı: Bu baskı türü genellikle seyahat edilen alanlarda, insanların yoğunlukta olduğu Alış veriş merkezlerinde uygulanmaktadır. Toplu taşıma alanları, hava alanları gibi yüzlerce farklı insanın geçtiği alanları hedef alarak çok ciddi bir kitleye ulaşmayı sağlayan raket reklam pano baskı yöntemi etkili bir reklam yöntemidir.
  • Roll up banner baskı: Dijital baskı ile hazırlanan tanıtım aracı diyebileceğimiz roll up banner baskı dikkat çekici özeliktedir. Mağazalar, toplantı ve fuar alanları gibi özel etkinliklerde tercih edilen yöntem farklı tasarımlarla akılda kalmaktadır. Pratik, kullanımı ve taşıması kolay olan roll up banner baskı uygulamaları kendine ait çantası ile portatiftir. İstenilen boyutta yaptırılabilen bu ürünler hedef kitleye hızlıca ulaşmanızı sağlayacaktır.

Dış mekân baskı ürünleri reklamınızı yapmanızı sağlayacak her türlü dış mekanı kullanmanız ve ciddi bir kitleye ulaşmanızı en kolay yoludur. Az bütçe ile çok insana ulaşmak için rahatlıkla tercih edilebilecek bir reklam aracıdır.

uv baskı makinası pass dijital sancaktepe reklam dijital baskı merkezi durst baskı makinası dijital baskı fiyatları vinil baskı vinil baskı merkezi baskıcı


birbakarmisiniz.comsarigazitabela.comrftyapi.comrftinsaat.com
WhatsApp