29 Mayıs 2018 Salı
Branda Afiş
Branda Afiş

BRANDA AFİŞ

Reklam her sektörde firma için önem taşır ve yapılan reklamında başarılı olması ciddi bir hedef kitleye ulaşması firmalar için önemlidir. Reklam sektörü her geçen gün gelişerek teknolojik ilerlemelerden faydalanarak yeni yöntemlerle hizmet vermektedir. Branda afiş belki de bilinen en yaygın reklam yöntemlerinden bir tanesidir. Tabela reklamcılığında branda afiş yöntemi önemli bir yere sahiptir. Farklı şekillerde uygulanarak kullanılmaktadır bunlar;

  • Vinil üzerine dijital baskı olarak yapılan vinil afiş
  • Branda üzerine folyo kesim ile yazılan branda afiş

Bu iki şekilde de reklam afişleri yapmak ve firmalar için uygulamak mümkündür.

Branda afiş çalışmaları bez afişlere göre daha kaliteli ve dayanıklı olduğu için tercih edilirler. Teknolojinin gelişmişliğinden faydalanarak bilgisayar ortamında dijital baskılarla üretilebilen branda afişler uzun süre yıpranmadan kullanılabilmek için özenle hazırlanmaktadır. Kullanım alanının kısıtlı olmaması her türlü iş dalında reklam için rahatlıkla entegre edilerek kullanılması branda afişler için tercih sebebi olmaktadır.

Kullanım alanının yaygın olması ve farklı ebatlarda üretilebiliyor olması branda afişler için önemli ayırıcı özelliklerdir. Reklam, tanıtım ve duyurularınız için rahatlıkla kullanılabileceğiniz branda afişler istediğiniz sonucu hızlıca almanızı sağlayacaktır. Doğru alanlara yerleştirildiğinde hızlıca hedef kitleye ulaşarak etkisini gösterecek reklam araçlarıdır. Genellikle Avrupa Vinil malzeme kullanılarak üretilen branda afişler kullanacağınız alana uygun ise kenarları delikli olarak üretilebilir. Asılması için kolaylık sağlayacak olan delikler isteğiniz üzerine yapılmaktadır. Yırtılmasını ve olumsuz hava şartlarından etkilenerek yıpranmaması için kenarları özel dikişlerle dikilmektedir. Bu özel üretimler sayesinde branda afişiniz zarar görmeden uzun süre reklam faaliyetinizin sürmesini sağlar.

Branda Afiş Hazırlamak

Branda afiş hazırlamak için özel tasarımlar yapmanıza ve kendinizi yormanıza gerek yoktur. Hazır tasarımlar arasından dilediğinize karar verebilir ve hemen baskıya hazırlatabilirsiniz. Pek çok seçenek arasından bir tanesini seçerek sizin için tasarlanmasını sağlayabilir hem çok fazla zaman harcamadan hem de çok fazla efor sarf etmekten kurtulmuş olursunuz. Özel bir ebatta ürettirmeye karar vermediyseniz standart ebatlar arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Ürün ya da mesajınızı bastıracağınız branda afişiniz kısa sürede elinizde olacaktır.

Branda Afiş Fiyatlarımız için İletişim Bölümünden Bizleri Arayabilirsiniz.

branda afiş örnekleri,vinil branda fiyatları,branda afiş istanbul,branda baskı m2 fiyatı,branda afiş fiyatları istanbul,branda afiş firması Cmc Ajas Tabela


birbakarmisiniz.comsarigazitabela.comrftyapi.comrftinsaat.com
WhatsApp