04 Ağustos 2018 Cumartesi
Branda Afiş Fiyatları
Branda Afiş Fiyatları

Afiş Baskı Fiyatları, En Ucuz Afiş Baskısı, Acil Afiş Baskısı

Afiş Baskı Fiyatları, En Ucuz Afiş Baskısı, Acil Afiş Baskısı ; Herhangi bir duyuru ya da tanıtım gibi ihtiyaçlarınız olduğun da bunu yaptıracağınız afişlerle taçlandırmak isteyebilirsiniz. Her yerde rahatlıkla kullanılabilen ve diğer çeşitlerine göre daha estetik görünümü sunan bez afiş modelleri en memnun kalacağınız seçim nedeni olabilir. Bir an önce sizlerde kişisel veya kurumsal anlamda lazım olan afişlerinizi yaptırmak adına süreci profesyonel ellere, yani bize emanet edebilirsiniz. İçerik bakımından istediğiniz detayların olduğu ve tarafımızca uzmanlarımız tarafından hazırlanacak taslak afiş çalışmalarına göz atabilirsiniz. İş birliği içerisinde hareket edeceğimiz bu süreçte en beğendiğiniz hakkında kararınızı verebilir ve hemen istenilen ölçülerde üretime geçmemize dair onayınızı iletebilirsiniz.

Ülkenin Her Köşesine Hizmet Götürüyoruz

Bizimle çalışabilmeniz için aynı şehirde olmamıza gerek yok. Çünkü firmamız internetin gücünü sonuna kadar kullanmaktadır. Dijital ortamda da bu zamana kadar sayısız firmanın taleplerine karşılık verdiğimizi söylemeliyiz. Kalite bakımından tartışılmaz olan ve dayanıklılığı ile ön plana çıkan bez afiş ürün yelpazesine resmi sitemizde görebilirsiniz. Üzerine baskıların birinci sınıf makineler ile gerçekleşeceğini, yazı, görsel ve diğer detayların da seneler boyu muhafaza edilecek nitelikte olacağını bilmelisiniz. Belirli ve standart ölçülerin yanı sıra, eğer isterseniz size özel olarak da üretim yapabilme kapasitemizin bulunduğunu unutmamalısınız. En acil afiş yaptırmanız gerektiğinde bunu gün içerisinde büyük öz veri ve titizlikle hazırlayıp en geç 2 iş gününde teslim ettiğimizi de dile getirmek isteriz.

Afiş Baskı Fiyatları

Yaptırmak istediğiniz bez afiş için kaç para bütçe ayırmanız gerektiğini de merak ediyor olabilirsiniz. Bu konuda da sizlere güncel fiyat listesi ile yardımcı olduğumuzdan söz edebiliriz. Şayet sizlerde bir an önce ve tek bir tıkla hemen en özel teklifleri almak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Kendi dalının açık ara önde olan merkezi bizimle, afişlerinizi gönül rahatlığı ile kullanabilir ve mutlu kalmayı da başarabilirsiniz. İletişime geçebileceğiniz telefon numaralarımız, bilgi talep formumuz ve e-posta adresimiz üzerinden 24 saat yazabilirsiniz. Bez ve diğer tüm afiş türlerinde mükemmel kaliteli ve indirimli ücretler için sürekli sizlerin yanınızda olduğumuzu da biliniz.

Ucuz Afiş Fİyatları

Adından da anlaşılacağı üzere, düşük maliyetler içeren ve acil durumlarda hazırlanması istenilen reklam uygulamalarından biridir. Daha çok kampanya tanıtımları, duyurular, karşılama törenleri, festival alanları, sportif amaçlı gösteriler gibi birçok amaca yönelik olarak kullanılmaktadır.

Ucuz afiş düşük maliyetlerin yanı sıra pratik olarak hazırlanabildiği için birçok kişi veya kuruluş tarafından talep edilmektedir. Diğer reklam araçlarının aksine, sürekli ve düzenli olarak tanıtım amaçlarından farklı olarak anlık tanıtım ihtiyaçları için kullanılmaktadır. Firmamız her türlü afiş uygulamalarında olduğu gibi, ucuz afiş imalatında da farklı tasarımlar ile hizmet veren bir yapıda hizmet üretmektedir.

Her ne kadar ucuz afiş diye adlandırılsa da, bu tür afişler kaliteli tasarım ve uzmanlık gerektiren reklam uygulamalarıdır. Etkinin yüksek tutulması için alt fonda kullanılacak malzemeden, yazılacak yazıların ebat ve şekline dair ayrıntılar önemlidir. Alt zeminle kullanılan yazı renkleri kontrast oluşturmadığı hallerde, ucuz afiş beklenen etkiyi göstermez.

Bu tür ayrıntılara önem verilerek yapılmayan afişler görsel rahatsızlık yaratır. Bu tür afişler ve reklama yönelik tüm hizmetlerin verildiği ajansımızda tüm tasarımlar ayrıtılar üzerinden hesaplanarak yapılmaktadır.

Ucuz Afiş Kullanım Yöntemleri

Binaların dış cephelerine, köprü geçişlerine, sokak aralarına, kalabalık alışveriş mekânlarının bulunduğu yerlere asılarak çok sayıda kişiye hitap etmek için yapılır. Binaların dışlarına olduğu gibi iç mekânlara yapılan farklı tasarımlara da açık bir uygulamadır.

Dış mekânlardaki boyutlarına nazaran daha küçük boyutta yapılan iç tasarımlar, farklı görseller eklenerek etkisi daha da yükseltilebilir. Atölye çalışmaları ile yapılan ucuz afiş tasarımları, bilgisayarlarda programlanarak eskiz çalışması yapılır. Daha sonra üzerinde kullanılması düşünülen baskı, yazı, resim gibi unsurlar reklam alanı orantılanması yapılarak zemine yerleştirilir.

Dış mekânlarda çoğunlukla bez veya vinil brandalar kullanılarak yapılan afişler, iç mekânlarda kâğıt veya yapışkanlı kâğıt gibi malzemeler kullanılarak üretilir. Yazılar ve kullanılacak olan semboller bilgisayarda tasarlanmış olarak dijital baskı tekniğiyle üretilir.

Uzun yıllardır reklam sektöründe öncü firmalar arasında bulunan ajansımızda kullanım amaçlarınıza uygun olarak, her türlü afiş üretimi yapılmaktadır. Maliyetine bakmaksızın en ucuz tasarımlarda bile özenli çalışmalar ile hizmet veren ajansımız, yenilikçi reklam tasarımları ile hizmetinizdedir.


birbakarmisiniz.comsarigazitabela.comrftyapi.comrftinsaat.com
WhatsApp