25 Nisan 2018 Çarşamba
Ucuz Afiş
Ucuz Afiş

Ucuz Afiş

Adından da anlaşılacağı üzere, düşük maliyetler içeren ve acil durumlarda hazırlanması istenilen reklam uygulamalarından biridir. Daha çok kampanya tanıtımları, duyurular, karşılama törenleri, festival alanları, sportif amaçlı gösteriler gibi birçok amaca yönelik olarak kullanılmaktadır.

Ucuz afiş düşük maliyetlerin yanı sıra pratik olarak hazırlanabildiği için birçok kişi veya kuruluş tarafından talep edilmektedir. Diğer reklam araçlarının aksine, sürekli ve düzenli olarak tanıtım amaçlarından farklı olarak anlık tanıtım ihtiyaçları için kullanılmaktadır. Firmamız her türlü afiş uygulamalarında olduğu gibi, ucuz afiş imalatında da farklı tasarımlar ile hizmet veren bir yapıda hizmet üretmektedir.

İstanbul Bez Afiş

Her ne kadar ucuz afiş diye adlandırılsa da, bu tür afişler kaliteli tasarım ve uzmanlık gerektiren reklam uygulamalarıdır. Etkinin yüksek tutulması için alt fonda kullanılacak malzemeden, yazılacak yazıların ebat ve şekline dair ayrıntılar önemlidir. Alt zeminle kullanılan yazı renkleri kontrast oluşturmadığı hallerde, ucuz afiş beklenen etkiyi göstermez.

Bu tür ayrıntılara önem verilerek yapılmayan afişler görsel rahatsızlık yaratır. Bu tür afişler ve reklama yönelik tüm hizmetlerin verildiği ajansımızda tüm tasarımlar ayrıtılar üzerinden hesaplanarak yapılmaktadır.

Ucuz Afiş Kullanım Yöntemleri

Binaların dış cephelerine, köprü geçişlerine, sokak aralarına, kalabalık alışveriş mekânlarının bulunduğu yerlere asılarak çok sayıda kişiye hitap etmek için yapılır. Binaların dışlarına olduğu gibi iç mekânlara yapılan farklı tasarımlara da açık bir uygulamadır.

Dış mekânlardaki boyutlarına nazaran daha küçük boyutta yapılan iç tasarımlar, farklı görseller eklenerek etkisi daha da yükseltilebilir. Atölye çalışmaları ile yapılan ucuz afiş tasarımları, bilgisayarlarda programlanarak eskiz çalışması yapılır. Daha sonra üzerinde kullanılması düşünülen baskı, yazı, resim gibi unsurlar reklam alanı orantılanması yapılarak zemine yerleştirilir.

Dış Mekan Bez Afiş

Dış mekânlarda çoğunlukla bez veya vinil brandalar kullanılarak yapılan afişler, iç mekânlarda kâğıt veya yapışkanlı kâğıt gibi malzemeler kullanılarak üretilir. Yazılar ve kullanılacak olan semboller bilgisayarda tasarlanmış olarak dijital baskı tekniğiyle üretilir.

Branda Afiş

Uzun yıllardır reklam sektöründe öncü firmalar arasında bulunan ajansımızda kullanım amaçlarınıza uygun olarak, her türlü afiş üretimi yapılmaktadır. Maliyetine bakmaksızın en ucuz tasarımlarda bile özenli çalışmalar ile hizmet veren ajansımız, yenilikçi reklam tasarımları ile hizmetinizdedir.

Ucuz Afiş, Bez Afiş, İstanbul Ucuz Afiş, Sancaktepe Ucuz Afiş, Bez Afiş Baskı Merkezi, Bez Afiş Yapan Firmalar, Ucuz Afiş Siteleri, Ucuz Afiş Fİyatlarını Sorun


birbakarmisiniz.comsarigazitabela.comrftyapi.comrftinsaat.com
WhatsApp