24 Nisan 2018 Salı
Paslanmaz Kutu Harf
Paslanmaz Kutu Harf

Paslanmaz Harf

Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en prestijli şirketlerden, en küçük esnafa kadar tüm ticaret erbabı, tanıtım konusunda farklı seçenekler kullanmaktadır. Etkili tanıtım yollarından biri olan ve en çok tercih edilen yöntemlerden biri paslanmaz harf kullanılarak yapılan şık tasarımlardır.

Elde edilmek istenen amaç doğrultusunda ışıklı veya ışıksız olarak yapılabilmektedir. Görsel zenginliğe büyük katkılar sağlayan yöntemin en avantajlı yanlarından biri, uzun ömürlü olması ve dış etkiler sebebiyle deforme olmamasıdır. Farklı malzemeler ve çok seçenekli ışıklandırma sistemleriyle kullanıldığında, olağanüstü görünümler elde edilmektedir.

İstanbul Paslanmaz Harf

Firmamız, reklam sektöründe profesyonel tasarımlar ve imalattaki kusursuz işçilikle hizmet veren bir kuruluştur. Tüm reklam çeşitlerinde olduğu gibi paslanmaz harf kullanılarak yapılan tüm uygulamalarda, sıfır hata ilkesiyle hizmet vermekteyiz.

Mekânların dış yüzeyine yapılan farklı modellerdeki reklam çalışmaları en etkili tanıtım araçları arasındadır. Yoğun emek harcanarak kaliteli malzemelerden üretilen harfler, teknik beceri ile birleştirildiğinde önemli katkılar sağlamaktadır. Her aşaması özenle yapılan imalat sonucu meydana getirilen ürünler, firmalara önemli tanıtım katkıları sağlamaktadır.

Paslanmaz Harf İmalatı ve Faydaları

Her türlü hava şartlarına karşı dayanıklı olma özelliğine sahip olan harfler, paslanmaz krom çelik, mat paslanmaz ve altın renkli paslanmazlar olarak farklı çeşitler içermektedir. Ön yüzeyleri 304 kalite krom saclardan, yan tarafları ise 0,60 veya 0,70 mm kalınlığında çelikten imal edilir.

Paslanmaz Kutu Harf İmalatı

Özenli bir grafik çalışmasından sonraki aşamada ön yüzeyler lazer yardımıyla kesilir. Daha sonra yan yüzeyde bulunan şeritler giyotin makası adı verilen kesicilerle kesilerek imalat sonlandırılır.

Son aşamada ise krom harflerin yanları bükme makaslarıyla şekillendirilerek özel kaynak makinaları ile harflere kaynak yapılır. Polisaj yapılarak yüzeyleri parlatılan paslanmaz harf uygun beton, ahşap, metal zeminlere monte edilir.

Paslanmaz Kutu Harf Firmaları

Özenli bir çalışma ve yoğun emek isteyen bu çalışmalar sonucunda firmalar, görsel olarak modern bir görünüme kavuşur. Bu tür faydaların yanı sıra ışıklı kullanım uygulanan tasarımlarda insanların farkındalığı arttırılarak tanıtım katkısı sağlanır. Kullanılan mekânların saygınlığına önemli katkılar sağlar.

Estetik özelliği nedeniyle sıkça kullanılan paslanmaz harf imalat ve montajında en uygun fiyat seçenekleri sunan firmamız müşterilerimizin hizmetindedir

Paslanmaz Harf İmalatı Yapan Firmamız, İstanbul Paslanmaz Harf İmalatı Firmasıdır. Pleksi Kutu Harf ve Paslanmaz Harf İmalatı da Firmamızda Yapılmaktadır.


birbakarmisiniz.comsarigazitabela.comrftyapi.comrftinsaat.com
WhatsApp